15 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10792170

Vestel Klima Servisin İlgisizliği!

Eskişehir bayinizden yaklaşık 2 ay önce alınan 2 adet klima sürekli aralıksız su akıtma problemi verdi. Servisi aradık her çağırdığımızda arkadaşlar sorunun iç ünite montajından değil kendi sorumlukları olmayan, hep direnaj problemi, olduğuna ısrar ettiler.


5. Ve ya 6. Gelişlerinde sonunda bizim sözümüzü dinleyip hadi bir de içine bakalım dediler ve içini açtılar ve hortumları düzgün bağlamadıklarını itiraf ettiler.


Tam detaylı açıklamamız gerekiyorsa, hortum bağlantısındaki bandı iyice tam sarmamışlardı ve sonunda problemimiz çözüldü eğer başta 1. Gelişlerinde bir kere kendilerine zahmet verip içine bakı verseydiler sorun çözülüp ve biz müşteride çok rahat memnun edebilirlerdi.

Ehsan Ehsan 1.535 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi31 Ocak

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Vestel Temsilcisi15 Ağustos 2018

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler