Vestel Klima Servis Ücreti Yanıltması

İskender İskender13 Şubat 12:26

Aydın Efeler klima servisini 6 ay önce aldığım klimadan ses geliyor ve koku yayıyor diye çağırdım. Klimayı ilk defa sıcak modda çalıştırdım ve bunu arıza kaydı oluşturan kişiler e belirttim açık adres alan kişilere de konuyu anlattım eğer personeliniz gelip de bunda bir şey yok normal bu derse benden para isterse vermem dedim eğer isterseniz göndermeyin personelinizi dememe rağmen telefondaki kişiye servis personeli geldiğinde ( klimalar sıcak çalıştırmada ilk defasında bunu yapabilir üzerindeki boya yanmıştır, onun kokusudur dedi. 

Ardından da 5 derecenin altına indiğinde buzlanma yapabilir gelen ses de onun sesidir cihazda arıza yok dedi ) ve servis ücreti istedi servis numarasını amirini aradığımda bana biz bu ticaret haneyi nasıl çevireceğiz diye cevap verdi ses kayıtlarını iyi dinleyin sayın Vestel yetkilileri  ilk görüşme de ben eğer gelip şundan veya bundan dolayı derseler geri giderseler ben servis parası vermem gelmesinler gerekirse dedim. Ben personelin maaşından keserim siz personele derdinizi anlatın hem bana vicdan yaptırıyor hem de tehdit ediyor.

Şimdi ne diyelim bu yetkili servis yöneticisine bir de bayan!   ayrıca buraya gelen personelin verdiği bilgiyi telefona çıkan kişide verebilir amaç burada nasıl olsa arıza yok alalım parayım !  ayrıca Vestel zaten bu ürünü satarken parasını alıyor ayrıca arıza yaparsa da parça parası da alacak müşteri arızası olsa da alacak yetkili servis her 2 şekilde de olsa parasını alacak ama Vestel armalı yeleği giymiş gelmiş evime 5 dakika durup giden personel in ver bana bu kadar para dememesi gerekiyor Vestel'in bu durumda olan müşterileri içinde servislere cüzi bir miktarda ödeme yapması gerekir zaten sistemde müşteri arıza kaydı açılıyor bu rezillikler son bulur. Kaliteniz artar yani bundan sonra Vestel alacaksak deriz ya kaliteli hem de Türk malı mal burada biz olmayız satılan ürün olur anlatabiliyor muyuz sayın yetkililer!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Vestel Logo Vestel 17 Şubat 11:14

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler