09 Ağustos
#12413242

Vestel Klima Servis Sorunu

Antalya Sorgun Zen sitesindeki evimi kiraya vermem sonucu kiracının Vestel marka klimanın çalışmaması üzerine Manavgat yetkili servisi aradığını ve servisin yeni kart takılması gerektiğini söyleyerek 1000 TL fiyat verdiklerini öğrendim. Bunun üzerine 0850'li Vestel Vestel müşteri hattı üzerinden 16 Temmuz 2019 tarihinde Y*** hanım ile görüşerek bu evin ve klimanın hiç kullanılmadığını, garanti süresi geçmiş olsa dahi hiç kullanılmamış olması nedeniyle _ki bu durumu elektrik idaresinden doğrulamam mümkündür- bir imalat hatası vb. bir durumun olup olmadığının teknik yönden incelenmesini talep ettim.


Ancak defalarca aramama ve aradan bir aya yakın bir zaman geçmesine rağmen Vestel firmasından tarafıma bir geri dönüş olmamıştır. Bu arada fikir ve fiyat almak amacıyla Antalya'dan çağırdığım özel bir servis klima cihazının içinde kart bulunmadığını ifade ettiği gibi fiyat olarak da çok daha düşük bir fiyat vermiştir. Belirttiğim üzere Antalya'daki sıcak hava koşullarında Vestel firmasının hala bana bir geri dönüş yapmaması ve bir çözüm getirmemiş olması bizleri çok mağdur etmiştir. En kısa sürede teknik incelemenin yapılarak sorunumun giderilmesini önemle rica ediyorum.

Seyit Seyit 1.872 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları