03 Aralık
#13108927

Vestel Klima Isıtması Yok

Vestel inverter++ 24binlik klima aldık servis kurulumunu yaptı kullanacağımız alan 25 metrekare bu klimanın buraya fazla bile olduğu söylendi ama klima kesinlikle kötü ötesi (yaz hariç soğutması iyi) kesinlikle ısıtmıyor ne yaparsanız yapın ısıtmıyor çok sık ve uzun süreli deftroza giriyor. Dış ünite güneş gören güzel bir yerde ama yinede kötü bir klima. Şimdi elektrikli ısıtıcı siparişi verdim verdiğim para boşa gitti.

Mustafa Mustafa 746 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa2 g

    Otomatik mesaj atarak müşterilerinizin sorunlarını gerçekten de teşekküre çevirebiliyorsunuz. Bravo, gururla yerli, inadına yerli, biz parayı sizin için kazanıyoruz siz bize ucuz malı milliyetçilik ayağına pahalıya satın diye ne demişler. "Gururla yerli" bu sloganı seslendiren şahıs dahi bu firmanın tek bir malını kullanıyorsa bende insan evladı değilim.

  • Vestel Temsilcisi03 Aralık

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları