29 Ocak 2015

Vestel İlgisizliği Ve Umursamazlığı

31.2.2014 tarihinde Vestel'den banyom için ani su ısıtıcısı satın aldım. Su ısıtıcısının montajı sırasında evde bulunamadım ve duvara 15 cm mesafeye fıskiye takıldığını görünce cihaz ve fıskiyenin yerinin değiştirilmesini talep ettim.

Servisin geri dönüş yapması 15 gün sürdü, sonrasında da servis benden 2. Kurulum yapacağı için 35 TL kurulum ücreti talep etti. Vermek istemediğimi söylediğimde ise bunun kul hakkına gireceğini ve vebali olduğuna söylediler.

Bunun üzerine sözde şikayet hattına 20.01.2014 tarihinde ve 27.01.2014 tarihinde Kayıtlar açtırdım. Şimdi tek isteğim Vestel'in bu ayıbını düzeltmesi ve cihazlarının iadesini alması çünkü anlaşıldığı üzere servis ve ilginin olmadığı bir firma.

Kamil 1.775 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Kamil'in Teşekkür Mesajı22 Mart 2015

  Vestel müşteri temsilcisi Esra Hanım'ın çabaları sayesinde mağduriyetim giderilmiştir. Vestel markası Esra hanım gibi çalışan servisleri bulundurmadığı sürece kaybetmeye mahkum bir marka olmaktan kurtulamayacaktır.

 • Kamil13 Şubat 2015

  Şikayetim var kaydından sonraki gelişmeleri ve Vestel markasının tutumu hakkında bilgi sahibi olun diye anlatıyorum. İlke önce basma kalıp herkese ulaşan bir cevap yazısı alıyorsunuz, sonrasında beni bir müşteri temsilcisi aradı, şikayetimi anlattım ve bana ürün iadesinin söz konusu bile olmadığını ya yer değişikliği yapacaklarını ya da ne yapmak istersem onu yapmamı söyledi ayrıca yazılı bir cevap kesinlikle vermiyorlar bilginiz olsun. Çözüm istediğimde ise bana ilk gönderdikleri ve bana ileri geri birçok şey söyleyen servisi tekrar yönlendirdiler. Ben kendi çözümümü ürettim ürünü söküp çöpe attım ve kurtuldum. 3 kuruş ucuz olsun diye sakın böyle bir hata yapmayın yoksa zorlu holding ismini nasıl hak ettiğini öğrenmiş olursunuz. Hepinizi Vestel'den allah kurtarsın ve korusun.

 • Vestel Temsilcisi29 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön