Toplam çözüm sayısı
..
Vestel ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Vestel İç Ekran Kırılması

1.357görüntüleme
Celalettin
Celalettin 05 Aralık 2020 20:22

Televizyonu alalı 5 ay oldu. Aldığım günden beri televizyon kendi kendine kapanıp açılıyor. Yoğun çalışmamdan dolayı servise gitmeye fırsat bulamadım fakat internetten araştırdığım kadarıyla bu gibi şikayet aşırı şekilde fazla ve hiçbir zaman çözüme ulaşamamış bundan dolayı bende gidersem 2-3 hafta televizyonumdan olurum sonuçta bir netice alamam diye gitmedim. Sineye çektim olabilir işlemci hatası olur dedim böyle idare ederiz dedim. Fakat bir de bazı kanalları kendi kendine kayboluyor numaraları ile beraber son rakamını 2 eksiği yaptığım zaman geliyor ama o da bir gün en fazla 2 gün idare ediyor sonra tekrar kayboluyor. Bunu da internetten araştırdım YouTube ®'dan maalesef bir çözümünü bulamadım frekanslar ile alakalı TÜRKSAT ile alakalı diyenler var bunu da sineye çektim ne de olsa yerli malımız Türkiye'nin gururu dedim böyle idare ederiz dedim. Fakat bardağı taşıran son damla olarak çocuğun kalemle ekrana değmesiyle televizyonun iç ekranı kırılması bir oldu ve çizgiler oluştu çok hafif bir darbeye dahi dayanamayan bu kadar kalitesiz ve zayıf bir ürün üretmek Vestel gibi bir firmaya hiç yakışmıyor.

İç ekran kırılması sadece Vestel'de doluyor diğer hiçbir marka televizyonda görmedim duymadım ve de çok hafif bir dokunmayla. Garanti kapsamı dışında olduğu için artık televizyonu servise de götüremiyorum 2 tane büyük hatasını affettik ama üçüncü de bize vurdu. Evimdeki bütün ürünler Vestel 7 buzdolabından çamaşır makinesi ne kadar onlarda da ufak tefek arızalar çıktı fakat ben milli olduğum için hiçbir zaman kafaya takmadım ama televizyonun bu hale gelmesi beni çok üzdü. En azından televizyonun kendi kendine kapanma olayı ve Atv ® kanallarının kendi kendine kaybolmasına bir çözüm verebilirseniz sevinirim yoksa bir daha hayatımda hiçbir zaman Vestel almayacağım.

Vestel Logo
Vestel07 Aralık 2020 08:28

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler