Vestel Hiç İyi Değil

Yunus Yunus24 Mayıs 10:17

Vestel markasıyla Vestel bayisinden evimin her şeyini aldım mobilyasına kadar ve talihsiz bir olay yaşadım. Gece 2.30' da TV'nin üst konsolu yere düştü kendiliğinden. Akabinde TV 'mi kırdı. Koskocaman konsola küçücük vida atmışlar. Aldığım Vestel bayisine gittim ve saçma sapan cevaplar aldım. Garantisi devam eden TV 'min bana bittiğini söylediler. Müşteri temsilcisini aradım, garantim varmış olayı anlattım tüketici hatası dediler.

 Benim kendi evime karşı garezim mi varda konsolu düşüreyim, ve bayideki müşteri temsilcisine diyorum ki evde 2 yaşında kızım var ya kafasına düşseydi ne olurdu dedim,   aldığım cevap karşısında şok oldum. Söylemek bile istemiyorum TV 'nin değişimini istedim, değişim uygun değildir deyip benden 1.700 TL ücret talep ettiler.

TV' yi ise 2.100 TL'ye aldım,   yenisini alırım daha dedim kapattım. ben pişman oldum. Vestel bayisinin önüne gidip ürünleri atacağım. Benim canim yandı. Resimler ektedir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yunus 3 hafta önce

Şikayetimin üzere enbiye hanim ile görüştüm konuyla hâkim olacağını ve gereken ney ise yapacağını söyledi kendisine teşekkür ederim

Vestel Logo Vestel 27 Mayıs 10:13

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler