Vestel Güncelleme Sorunu Ve Hiçbir Uygulama Açmaması.

Talha Talha16 Eylül 22:39

Vestel Smart TV almıştık. Yazılım güncellemesi çok uzun süredir gelmiyor. V3.7.6f sürümünde kaldı. Yerli milli diye aldık ortada kaldık. Netflix desteği zaten yok. Youtube.com desteği de biz alırken vardı, kaldırmışlar ve şu an Youtube.com da açılmıyor. Bunlar olmadıktan sonra Smart TV olmasının ne özelliği oluyor? Golf oyunu indirebiliyorum ama Netflix ya da Youtube.com kullanamıyorum. Google a girebiliyorum evet ama bu televizyonu Google a girmek için alan birisi olduğunu düşünmüyorum. Smart TV diye bir sürü para verdik. Hiçbir anlamı kalmadı o verdiğimiz paranın. Sadece uydu kanallarını izlemek isteseydik zaten Smart TV ya bir sürü para vermezdik. Bu Vestel için çok büyük bir sorun. Bundan sonra hiçbir üründe Vestel'e bulaşmayacağım.

Cevaplar

profile-icon Talha 18 Eylül 11:14

Şikayetim hakkında Rabia Hanım geri dönüş yaptı bilgilendirdi. İlgisi için teşekkür ediyorum. Sorunum çözülmedi ama bilgi verildi.

Vestel Logo Vestel 17 Eylül 08:34

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ruhi 17 Eylül 13:58  

    Yazık sana Vestel herkes mağdur

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon T.semih 18 Eylül 15:48  

    Size verilen cevap, robot tarafından Vestel'e yazılan şikayetlere otomatik gönderilen mesajdır. Çözüm üretmezler

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler