Vestel Garanti Klima Sorunu

Fatma Fatma03 Nisan 20:43

2017 yılında Vestel klima aldım. 2024 yılına kadar ücret karşılığında garanti uzatma aldım. Bir kere deneme amaçlı kullanıldı sonrasında evd3 uzunca bir sure yoktuk geldiğimizde er 06 hatası veriyordu. WhatsApp hattından yazdım ve hemen servis yönlendirdiler buraya kadar her şey güzeldi. Servisin gelmesiyle facia başladı. Servis hatanın sebebinin kablo çıkmasını olduğunu söyledi ve kabloyu düzeltiler. Bakim yapılmalı 6 ayda bir yapalım mi bakim 150 TL. Peki çalıştı mi deniyorlar ne ısıtması ne soğutması çalışıyor bos fan sesi. Tekrar kontrol ettiler klimanın gazi boşalmış sizin binanın sıkıntısı binanızın döşemesini yapanı bulun onlar düzeltsinler. Bana klima satarken ve garanti uzatma surecinde bunlardan bahsetmediniz! Klimanın ic devresini açtığında boruda yağ olduğunu gördüler bir cm öncesi binanın bir cm sonrası Vestel inmiş! İçine gaz başın belki sorun çözülür hayır 250 TL. Garanti nerede diye sorduğumda binanızın borusu cevabini alıyorum. Bu klima simdi boşuna mi alindi diyorum evet biraz öyle diyorlar. Sonra tam çıkacakken 50 TL servis ücreti diyorlar. Niye diyorum binanızın borusu cevabini alıyorum. Korana belası bitene kadar sizi Allah'a havale ediyorum. Sonrasında Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim. Gerekirse mahkemede hakkımı arayacağım.

Çok memnun oldum ××××× hanım sistemde klm bio Plus INV-9-KDE27ADT-DIŞ 07.02.2017 yılında kurulumu yapılmış 09.02.2024 yılına kadar garantisi devam eden ürün kaydına ulaştım bu klimamız mı?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatma 14 Nisan 15:54

Aynen dediğim gibi ne arandım ne de mail ile dönüş aldım... Yazık ya

profile-icon Fatma 05 Nisan 21:18

Bu cevabın göstermelik olduğunu düşünüyorum. Aranmadım bile

Vestel Logo Vestel 03 Nisan 21:04

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler