16 Mayıs
#11978088

Vestel Garanti Kapsamındaki Ürüne Değişim Yapmıyor!

Vestel'den alınan hala garanti kapsamında olan Gardırop Tipi Buzdolabı için ben diyeyim 5 siz deyin 10 keredir arıza bildirimi yapmamıza ve daha ilk şikayetten itibaren değişim istememize rağmen ne değişim yapılıyor ne de tamirat.


Dolap alındığı gibi geri getiriliyor. Dalga geçiyorlar insanlarla. Bir de Ramazan Ramazan bütün yiyecekler mahvoldu. Nasıl bir markasınız siz böyle. Bir daha sizin firmanızdan çöp bile satın almam.


Sizi Tüketici Mahkemesi'ne şikayet edeceğim.
Bugün gelen makine yine aynı arızalarla birlikte eve geri getirildi. Bir de çalışmadığı anlaşılmasın diye 1,5 saat sonra çalıştırılması isteniyor.

Aslıhan Aslıhan 533 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aslıhan16 Mayıs

    Dün teknik servisten gelen gardırop Tipi Buzdolabı Bugün tekrar alınacağı söylendi. Mağduriyetimiz hiçbir şekilde giderilmedi. Kaçıncı defadır ürün servise gidiyor ve hiçbir şekilde tamir edilmeden aynı durumda eve teslim ediliyor. Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağım. Avukatıma danıştım. Saygılar.

  • Vestel Temsilcisi16 Mayıs

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları