23 Ağustos
Yorum Yap
#10816776

Vestel Garanti

Yaklaşık iki ay önce babamın almış olduğu buzdolabının kapağında dış hava şartlarına bağlı olarak kapak alt kısmında paslanma ya bağlı olarak vidada kırılma meydana gelmiştir.


Çağırılan servis yeni yıl itibari ile artık buzdolabı kapağının garanti kapsamından çıktığını belirterek yeni kapak değişimi için 290 lira para alıp bunun faturasını da %18 KDV vermeyin diye akıl verip fatura kesmeden işlem yapmışlar.


Bizler yaşamış olduğumuz bu zor dönemde Türk markalarını tercih ederken serviste çalışan insanların yanlış bilgi verip bu şekilde şüpheli işler yapması çok utanç verici.


7 yıl garantili olan bir ürün yeni yıl itibari ile garanti şartlarında değişiklik olmuş ise onlar yeni alınan ürün için geçerli olacağı kanaatindeyim. Vestel gibi büyük bir yerli firmanın çözüm bulması adına buradan paylaşımda bulunuyorum.

Recep 523 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ağustos

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler