sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Vestel Desibel Sba300 Soundbar Ses İncelmesi

Ahmet Ahmet12 Şubat 00:21

Desibel sba300 soundbar desibel sistemini aldım. Bazen sesler aniden inceliyor bas etkisiz kalıyor ve soundbar'da ki hoparlörden çıkan seste birden inceliyor bir iki ay kullandım televizyon ayarındadır dedim TV ayarlarını karıştırdım olmadı. Her şeyi kablo değiştirdim yine çözüm olmadı küçük çocuğum olunca kaldırıp kilere kaldırdım garantisi daha var diye servisi aramadım şimdi tekrar kurdum yine aynı problemi yapıyor, internette bakayım dedim başkalarında da aynı sorun var mı diye aynı sorunun başkalarında olduğunu olduğunu gördüm.

 sanırım üretim hatası veya iade gelen ürünler sağlam diye başka müşterilere satılıyor garantisi de baktım 3 4 ay önce bitmiş. Yerli malı alalım dedik AMA beni üzdü şimdi marka seçerken Vestel'e güvenebilir miyim bilmiyorum. Gururla yerli demek istiyorum Vestel'in bu şikayetimi dikkate alacağını umuyorum, problemime bir çözüm istiyorum. İşini doğru dürüst yapan firmalar her zaman kazanacaktır ve marka değeri artacaktır. Umarım buraya bir Vestel'e teşekkürler mesajı yazabilirim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vestel Logo Vestel 17 Şubat 11:47

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler