Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Vestel Desibel K550 Kulaklığım Kırıldı

profile
22 Mayıs
7

Vestel desibel k550 kulaklık satın aldım. Aldığımdan kısa bir süre sonra soyulup deforme olmaya başladı. Derisi yırtıldı. Birkaç ay sonrasında ise darbe almamasına rağmen kırıldı. 2 yıllık garantisi devam ediyor. Fiyatı düşük bir ürün de değil. Bu yüzden ürün değişimi talep ediyorum.

Vestel Logo
26 Mayıs 14:32

Benzer Şikayetler

1

Vestel Desibel K650 Şarj Tutmuyor

profile
2 hafta önce
99

Geçen sene Vestel bayisinden dev televizyonla satın aldığım ve fazla da kullanmadığım desibel k650 bluetooth kulaklığım şarj tutmuyor... Şarjı var göstermesine rağmen uyarı veriyor ve %10'a düşüyor... Şarja taktığım gibi %30'a çıkıyor ve hiç artmıyor... Toplasam şarjı bitene kadar 5-6 kez kullanmışı...

1

Vestel Desibel Kulaklık Şikayeti

profile
3 hafta önce
139

Vestel desibel kulaklık aldım 2 kez kullandım buna rağmen yumuşak kısmı çıktı ve yırtıldı sağ tarafın garanti devam etmesine rağmen ne yedek parçası var ne de tamir yapmıyorlar. Bir ürün üretilirken bu şekilde basit üretiliyorsa bu işte bir terslik vardır. Vestel ürünün arkasında duramıyor.

1

Vestel Desibel 550 Makaron Kulak Süngeri 7 Ayda Yırtıldı

profile
30 Temmuz
183

Vestel Desibel 550 Makaron Kulak ürününü alalı daha 7 ay oldu Süngeri yırtıldı Desibel kulaklığın, süngerleri çok çabuk aşındı ve tedariği konusunda sıkıntı yaşıyorum. Garantisi daha devam ediyor bu konuda acil yardım istiyorum Teşekkürler iyi çalışmalar

Vestel Desibel 550 Makaron Kulak Süngeri 7 Ayda Yırtıldı
Vestel Desibel 550 Makaron Kulak Süngeri 7 Ayda Yırtıldı
Vestel Desibel 550 Makaron Kulak Süngeri 7 Ayda Yırtıldı
+2

Vestel Desibel K650 Kulaklık Bluetooth İle Ses Vermiyor.

profile
17 Temmuz
425

Vestel desibel k650 kulaklığı 1 ay önce aldım bluetooth ile ses az geliyor fakat kablolu kullanımda çok geliyor. Yeni aldım daha ya garantisi bile bitmedi sorunlar şimdiden başladı. Kulaklığın değiştirilerek Sorunumun giderilmesini istiyorum. Tamir değil!

Vestel Desibel 550 Makaron Kulak Süngeri Aşındı

profile
14 Temmuz
15

Desibel 550 makaron kulaklığın, süngerleri çok çabuk aşındı ve tedariği konusunda sıkıntı yaşıyorum. İnternetten araştırma konusunda gelince nasıl bir yol izleyeceğiz, farklı farklı sitelerde ürününün tedariği konusunda eksiklik var. Yakın zaman bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Vestel Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 22 sa 20 dk
Benzer Şikayet Yaz