19 Eylül 2013 #2018204

Vestel Çamaşır Makinesinin Arızasını Gideremiyor!

Arızalanan Vestel çamaşır makinem için 11 eylül 2013 servis talebinde bulundum. 12 eylül akşamına kadar bilgi alamayınca tekrar aradım. Telefon numaramın yanlış alınması sebebiyle servis gelemediğini belirttiler. Telefon kayıtlarının zaten bu amaçlar için tutulmakta olduğunu neden araştırılmadığını sorguladığımda cevap alamadım.


13 eylül cuma günü servis geldi ve yaptırmış olduğum 4 yıllık ek garantinin sistemde gözükmediğini, tamir içinde parça sipariş verilmesinin gerektiğini belirtip gitti. Süreçle ilgili 17 eylül tarihine kadar herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Aradığımda 3 parça gerektiği, birinin siparişinin verildiği diğerlerinin temin edilemediği söylendi. Ürünün yaklaşık tamir süresi yok.

Fahri 210 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Fahri'nin Teşekkür Mesajı24 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine vestel teknik servisten Dila hanım duruma müdahil oldu ve sorunum çok hızlı bir şekilde çözüme kavuştu. Teşekkürler vestel.

  • Vestel Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön