2 g
Yorum Yap
#11445734

Vestel Çamaşır Makinesi Kapağı Yanlış Geldi!

06.12.2018 tarihinde çamaşır makinem programı yarıda bırakıyor şikayeti üzerine Kocaeli ili Darıca bölge servisi gelip cihazıma baktılar.
Motorun değişmesi gerektiğini belirttiler ve çamaşır makinemin kapağı ön gövde sacına sürttüğü için bununda değişmesi gerektiğini belirttiler.
Bir süre bekledikten sonra motor, kapak ve ön panel sacını getirdiler.
Motoru taktıktan sonra kapağın yanlış geldiğini fark ettiler.
Bir sonraki gün bölge servisimiz beni aradı ve kapak değişiminin ücretli olacağını belirttiler, buna gerekçe olarak servis yetkilisi panel sacında su birikmesinden dolayı paslanma olduğunu söyledi.


Halbuki gelen 4 farklı teknisyen kapağın saca sürtmesinden dolayı boyayı aşındırdığı ve paslanmanın meydana geldiğini kendi gözleriyle görmüşlerdi. Fakat servis yetkilisi evime dahi gelmeden ofisten bu kanıya varabilme yeteneğine sahip. Tabii ki şikayette bulundum Manisa'ya ve bu işlemi garantiden yapacaklarını belirttiler. 28.12.2018 tarihinde kapak geldi teknisyenler taktı kapağı kapattı ve gittiler. Yarım saat sonra kapağı açıp çamaşır yıkayacak iken kapak açılmadı.


Servisi aradık tekrar geldiler makineyi üstten komple söktüler kapağı çıkarttılar fakat bu seferde gelen kapağın iç kısmın mekanizma plastiği kırık olduğundan kapanan kapağın açılmadığı anlaşıldı. 2 gün sonra yeni gelen kapağı değiştiririz dediler. Bizde 2 gün makineyi kullanamayabiliriz dedik ve hata ettik.
Yeni kapak 11.01.2019 tarihinde geldi ve hiç şaşırmadım gene yanlış geldi.
Zaten kapak doğru olsa dahi takılamayacakmış çünkü daha önceden değişen ön panel sacı da yanlış gelmiş meğer. Teknisyen ertesi gün gelip idareten bir şeyler yapacağını söyledi fakat gelmedi. 28 Aralık gününden beri evde makine çalışmıyor ve eşim çamaşırlarımızı başkalarının evinde yıkıyor. Makinemin değişmesini istiyorum. Bu saçmalık bir son bulsun lütfen

Yusuf Yusuf 568 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf1 g

  11.01.2019 tarihinde oluşturduğum değişim talebi için 5 gündür geri dönüş sağlanmadı. Konu hakkında bilgi vermenizi rica ederim

 • Yusuf2 g

  Makine atıl bir durumda yatıyor

 • Yusuf2 g

  Akıbet göründüğü gibi

 • Vestel Temsilcisi2 g

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler