Vestel ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vestel Çamaşır Makinesi Cmı 20812 10 Kg Problemi Bitmiyor

705görüntüleme
Cafer
Cafer 26 Kasım 2020 12:48

Vestel den aldığım çamaşır makinesi cmi10812 10 kg ömrü 2 ay 2 ay sonra kazanı düştü ve daha birkaç parçası daha bozulmuş servis gelip değiştirdi makine geldiği gün tekrar gürültülü çalışmaya başladı.

 Servisi çağırdık video çekin dediler çektik makinenin içinde denge sensör varmış içinde atlet ve t-shirt yıkayın sorun çıkarmaz dediler kısacası bildiğiniz yanılttılar.

Atlet t-shirt yıkamak için Vestel'e 2900 TL para ödedik. Değişimini istedik makinede sıkıntı yok diyorlar. Ben gereken yerlere şikayetimi yapacağım.

Vestel Logo
Vestel26 Kasım 2020 14:53

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Cafer
Cafer12 Aralık 2020 12:42

En hızlı şekilde dönüş beklerken ( öyle bir dönüş yok ) makinenin içinde yine ilk sefer değiştikleri conta parçalandı ve makinenin içi komple conta parçaları ve şu an serviste yollamıyorlar makineyi sabitleyin düzelir gibi tavsiyeler var ben gereken her yere şikayetimi yaptım makine çöp bir daha Vestel'in hiçbir ürününü kullanmam tavsiye etmem... Paramızı çöpe attık resmen 3 aylık yeni bir ürün problemi bitmiyor

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler