24 Ocak 2014 #2254051

Vestel Çamaşır Makinemin Her Yeri Arızalı

Eylül 2013' de Vestel 9412 model çamaşır makinesi aldım. Makine yıkama yaparken çat çat şeklinde ses çıkarıyor. Yıkama süresinde bitirmiyor, 43 dakika kaldı şeklinde gösteriyor ama bir türlü süre sonlanmıyor. Yıkama saatlerce devam ediyor. Sıkmaya bir türlü geçmiyor. Çok aşırı sarsıntılı çalışıyor.


Vestel servisini en az 6 kez çağırdık. İlk geldiğinde herhangi bir sorun yok dediler. Daha sonra geldiklerinde baktılar ki sorun gerçekten var. Sıfır makinenin motorunu değiştirdiler ama sorun yine çözülmedi. En son 23.01.2014 günü geldiklerinde makinenin ana kartı ile birlikte kapak kilidini değiştireceklerini söylediler. Sorunu çözülemeyen makinenin yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Salih 1.123 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Salih'in Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

    Vestel Müşteri Hizmetleri Sayın Hatice UÇ hanımefendiye ve Murat Beye çözüm aşamasındaki göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

  • Vestel Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön