10 Şubat 2017
#7763428

Vestel Çamaşır Makinem Ses Çıkarıyor Diye Çağırdım Garanti Kapsamına Girmiyor Dediler

Çamaşır makinamı alalı bir yıl dahi olmadı. Ancak çalışmaya başlar başlamaz ses çıkarmaya başlayan makinem için servis çağırdım. İçine bozuk para kaçtığı için ses çıkardığını söylediler ve servis ücreti aldılar. Kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Makinenin altındaki bölmeyi çıkarıp sık sık temizlemem gerektiğini yapmadığım için kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Halbuki bölmenin üzeri etiketliydi. Açıkçası açsam diye düşündüm ama yok açmışsınız garantiye girmez falan derler diye açmadım. Yetkili çağırdım. Vestel'e hiç yakıştıramadım. Eskiden a*** kullanıyordum. Servisle ilgili hiç böyle bir muamele görmedim. 7 yıl boyunca hiçbir servis ücreti ödemedim.

Ümran Ümran 3.850 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ümran'ın Teşekkür Mesajı28 Şubat 2017

  Vestel markasına ve benimle ilgilenen İsmihan hanıma çok teşekkür ediyorum. 30 TL olarak alınan servis ücretim iade edildi.

 • Ümran27 Şubat 2017

  Olumlu veya olumsuz bir dönüş yapması firmadan beklediğim bir şeydi. Ancak hala dönüş yapılmadı.

 • Ümran13 Şubat 2017

  Vestel' den İsmihan Hanım, arayarak sorunumla yakından ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Vestel Temsilcisi10 Şubat 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları