11 Ağustos 2015

Vestel Buzdolabım Sürekli Arıza Alarmı Veriyor

Bıktım bıktım bıktım. Her 6 ayda bir servis çağırmaktan, ilgisizliklerinden, sürekli aramaktan, çalar saat gibi gecenin bir yarısı alarm veren dolaptan bıktım. Bu nasıl marka? Bu nasıl müşteri memnuniyeti. Bir yıl içinde defalarca kez gelip bir türlü sorunu gideremeyen bir servis bir markasınız. İşimiz gücümüz yok Vestel'le uğraşacağız. Aynı yıl içinde yaklaşık 4 sefer hizmet verip bir türlü sorunu çözemeyen Vestel bir an önce ayıplı ürününüzü alın ya paramı geri verin ya da doğru düzgün çalışacak bir dolap verin. Sinir sistemimi bozdunuz. Servisten hizmet dökümü istedim nedense bir türlü bu dökümü bana vermiyorlar. Ne mail atıyorlar ne faks çekiyorlar.

Demet 818 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Demet'in Teşekkür Mesajı14 Eylül 2015

  Vestele sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Arızalı olan buzdolabımın onarımını yaptı ancak şikayetlerimiz tam anlamı ile bitmediğinden Sn. Asburçe Hanımında sonsuz ilgi ve alakası sayesinde yenisi ile bir üst model olarak değiştirildi. Öncelikle Vestele ve Sn. Asburçe Hanıma çok ama çok teşekkür ederim.

 • Demet17 Ağustos 2015

  Halen ne gelen var ne arayan ne soran. Yazıklar olsun sizin gibi firmaya. Birde bütün ürünlerimi Vestel aldım. Berbat bir çözüm süreciniz ve müşteri memnuniyeti anlayışınız varmış. Vesteli alkışlıyorum.

 • Demet11 Ağustos 2015

  Otomatik mesajlarla değil müşteriyi memnun edecek dönüşlerle cevap verin Vestel ailesi. Bu güne kadar hep sabırlı ve anlayışlı olmaya çalıştım. Ama artık kusurlu ürünleriniz fazlası ile can sıkmaya başladı.

 • Vestel Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön