20 Şubat 2014

Vestel Buzdolabım Buz Tutuyor.

Vestel'den aldığımız buzdolabı buzdolabı no-frost olmasına rağmen buz tutuğu için 5-6 kez servise gitti. Vestel ürünü değiştirdi aynı buzdolabının yenisi teslim etti. Ancak yeni gelen buzdolabında da aynı hatayı alıyoruz. Dolabın buzluk kısmı buz tutuyor. Sarkık şeklinde bir buzlanma serviste resimler var. Dolap şiddetli şekilde sesli çalışıyor. Pervane o kadar buz tutuyor ki yangın çıkacak diye korkuyoruz. Servise bu durumu ilettiğimde cihazı fişten çekin diyorlar. Serviste 8 arıza kaydımız var. Dolaba cihaz konulup ölçüm yapıldı, parça değişimi yapıldı. Dün servisten gelen buzdolabı bugün yine hata veriyor. Bir sürü kez değişim talebi yapmamıza rağmen hala bizi mağdur ediliyoruz.

Munise 1.284 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Munise'nin Teşekkür Mesajı12 Mart 2014

  dolabımız isteğimiz üzerine farklı seri bir buzdolabıyla değiştirdi. Sorunumuzu çözdükleri için Vestel'e ve aracı oldukları için şikayet Var'a çok teşekkür ediyorum.

 • Munise27 Şubat 2014

  vestel şikayet var'daki şikayetimiz sayesinde merkezden teknik eleman yönlendirmesi yaptı. Dolabın arızalı olduğu onlar tarafından da tespit edildi. Dolabı isteğimiz üzerine farklı seri bir buzdolabıyla değiştirdikleri taktirde şikayetimin değerlendirmesini yapacağım.

 • Vestel Temsilcisi20 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu G. için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön