17 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3496344

Vestel Buzdolabım Bozuk Değiştirmiyorlar

Buzdolabım 5 yıl garantili, 2 yıl olmadan bozuldu. Tamir ettiler 1 hafta çalıştı tekrar bozuldu, götürüp 10 gün testte tuttular, yine bozuldu ve bu 3 kez tekrarlandı. Şimdi gelmiyorlar. Ben üçüz bebek babasıyım. Vestel yüzünden aldığım süt, mama ve yiyecekler ertesi sabah çöpe atıyorum, maddi ve manevi olarak son 3 aydır çok zararım oldu ve tek çalışanım. Bu son 3 ayın içinde de 1 ayımı evde servis bekleyerek geçirdim. Çünkü gelecekleri günde gelmiyorlar. Güvenilir bir marka olarak bilinen Vestel'in aslında, güvenilir olmadığını anladım. Bu konuda tüketicilerin yanıltılmamasını istiyorum. Bütün uyarılarıma rağmen beni hiç ciddiye almadılar. Sizin aracılığınızla ikaz etmekteyim, hukuki yollara başvuracağım.

Emin 213 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Emin'in Teşekkür Mesajı03 Ekim 2015

  Geç oldu ama buzdolabı değişti teşekkür ler küçük bir sorun oldu yine gri renk göndereceğinizi söylemiştiniz ama beyaz geldi yapacak bir şey yok. Bu sıcaklarda daha fazla b. Dolap sız kalmak istemedim.

 • Emin23 Ağustos 2015

  Arıyorsunuz sürekli kayıtlara ulaşmaya çalışıyorsunuz, onca kayıt yapmama rağmen hiç kayıt yok çıkıyor sizde, çözüm yok sizde.

 • Vestel Temsilcisi17 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler