Vestel Buzdolabı Servisinin Tamir Sorunu!

Melek Melek08 Şubat 21:54

Hotpoint Ariston buzdolabı Nisan 2019'da aldım aldığımdan beri sürekli. Tamirat görüyor. Vestel servisi sürekli gelip gidiyor. Ama hiçbir sonuç alamadım. Buzdolabının indeki paneli değiştirdiler. Ana kartmış. Fakat yine olmadı ya soğutuyor buzlanma yapıyor. Ya da ısıtıyor. Bütün yemekler mi küflendi? Sebzelerim sürekli buzlanma veya küflenme yapıyor buzdolabı Ve ben bunu Vestel servisine Israrla söylüyorum. Fakat anlamıyorlar. 10 defadan fazla oldu geldiler fakat buzdolabı Olmadı şimdi. 7.02 2020 de Vestel servisi tekrardan beni aradı buzdolabım bozuk değilmiş güya. Fakat Buzdolabını atölyelerine götürüp orada göz etmeyeceklermiş. Arızanın nereden Kaynaklandığını bulacaklarmış. Fakat ben buzdolabı sıfır aldım. İkinci el buzdolabım evde şu an duruyor tamirat. Sürekli başıma açacağı için yapmadım. 3.000 liraya buzdolabı aldım fakat keşke kendi bozuk dolabımı yapsaydım daha iyi olurdu en azında eski dolap derdim Vestel servisi bana dedikleri şey Ariston iflas Etti o yüzden sadece bu kadar artık yapabileceğiniz bir şey yok ya atölyeye gönderirsiniz ya da yapacak bir şeyimiz yok.

Vestel servisi fakat neredeyse bir sene olacak halen ben buzdolabıyla uğraşıyorum ve elimde telefonumla küflenmiş sebze ve dönmüş sebze resimlerim var. Tüketici Hakları'na başvuracağım sonunda bu böyle olmaz yazık para kolay kazanılmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vestel Logo Vestel 17 Şubat 10:13

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler