Vestel Buzdolabı Servis Sorumsuzluğu!

Doğuş Doğuş26 Haziran 2019 11:10

Geçtiğimiz Cuma 21.06.2019 tarihinde buzlanma problemi dolayısıyla yetkili servisini çağırdık. Sonrasında Kavacık'ta bulunan yetkili servis bize ulaştı ( (0216 404 ** ** , 0532 111 ** ** ) ve eve geldi. Görevliler dolabı bu şekilde kontrol edemeyeceklerini, fişini çekip en az 2 gün bekletmemiz gerektiğini söylediler. Bu sırada da parça sipariş edeceklerini, parçanın Pazartesi gününe kadar ellerinde olacaklarını ve Pazartesi günü gelirken her şeyi halledeceklerini söylediler.

Pazartesi günü servisi aradık. Parça elimize ulaşmadı, ulaşınca biz size geri dönüş yapacağız dediler ve tabii ki yapmadılar. Salı oldu. Salı da biz ulaştık ve yarın gelecek dediler. Salı günü bir de Vestel'in müşteri temsilcisini aradık ve bize parçanın servisin eline ulaşmış göründüğünü söyledi. Çarşamba günü sağ olsunlar sabah aradılar ve parçanın bugün ellerine ulaşacağını ve yarın servisin geleceğini söylediler. Daha ne olabilir derken telefonda saçma ve alay edercesine söyledikleri şey ise; fişi takıp buzdolabını çalıştırabileceğimiz oldu. Eşimin hamile olduğunu, havanın o denli sıcak olduğu göre göre fişi neden çekmemiz gerektiği söylendi? Dalga mı geçiyorlar? Alay mı ediyorlar?

Biz onca gün boşuna mı fişi çektik? 39 haftalık hamile kadın bu insanların savsaklığı yüzünden mi evde yemek yiyemedi, bir soğuk içemedi? O insanların hataları yüzünden onca gün sabah, öğlen ve akşam yemekleri hep dışarıdan yedik. Dünya kadar masraf ettik. Sinir krizleri geçirdik bu sabah. Tam bir rezillik. Bu kadar kötü yürütülen, çirkin bir süreç olamaz. Umarım kimsenin Kavacık'ta bulunan bu servise işi düşmez. Bunun adı terbiyesizlikten başka hiçbir şey değil. Yerli diye tercih ettik ama düştüğümü hale bak. Artık çözümün geleceğine inanamıyorum, bu saatten sonra gelse de bir daha yanına yanaşmayacağım bir marka belirtiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vestel Logo Vestel 26 Haziran 2019 11:33

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler