01 Ağustos 2015

Vestel Buzdolabı Paslanma ve Soğutma Problemi!

Tam 4 senedir ses, paslanma hem de soğutmama problemini gideremediler. 6 kere servis geldi üst kapak sorunlu dediler değiştirdiler sorun hala devam ediyor. İllaki dolabı alıp fabrika önünde yakalım mı bu mudur son çare. Servis elamanlarının gelipte ukalalıklarını saymıyorum bile.

Hasan 479 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Hasan26 Ekim 2015

  #gururlayerli sloganı kullanmayın #GururlaMüşteriyeİlgisiz demeniz daha doğru olacaktır. Yazdığıma hala bir cevap vermediniz.

 • Hasan12 Ekim 2015

  Zaten hep müşteri kaynaklı problemler, bilmem neler... Paslanma nasıl müşteri kaynaklı olabilir birisi bana bunu Allah aşkına açıklasın salak salak açıklamalar yapmasın müşteri kaynaklı denilerek. Soğutma yapmıyor diyoruz normal soğutma yapılıyor deniliyor. Aklınız varsa Vestel'den buzdolabı almayın... Diğer eşyaları için bir şey diyemem ama Buzdolabı katiyen almayın net bir şekilde söylüyorum. Zaten ben gerekeni yapacağım.

 • Vestel Temsilcisi01 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön