07 Eylül
Yorum Yap
#10875202

Vestel Bulaşık Makinesi Yıkamıyor 10 Defa Geldiler Yine Aynı Yine Temiz Yıkamıyor!

Vestel bulaşık makinesi yıkamıyor 10 defa geldiler yine aynı yine temiz yıkamıyor. Vestel mi asla almam beleş hatta üstüne para verseler yine almam. Adamlara diyorum bu makine 4 program ve yıkamıyor ama bana yıkayan 2 program ya da 1 program verin diyorum yeter ki yıkasın diyorum geldiler baktılar bana dediler yarın bulaşıkları yıkayın ertesin gelip bakalım dediler bizde aynısını yaptık.


Yıkadık ertesi gün geldiler bulaşık makinesinin temiz yıkamadığı bulaşıkların fotoğrafını aldılar sistemlerinden gönderdiler bir hafta sonra telefon açık bana söyledikleri cümle aynen şu şekilde: bulaşık makinesinin bulaşıkları temiz yıkamama sebebi elektriğin geliş gücüyle alakalı olduğu için değişim talebinizi olumlu karşılayamıyoruz. Aynen böyle işte ben bundan sonra Vestel almak yerine eşim ellerinden yıkasın bulaşıkları.

Emin 627 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi07 Eylül

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler