07 Mayıs 2015

Vestel Bozulmaya Programlanmış Buzdolabı!

Şikayetimi sitelerinde yazdım ancak buradan da yazmak istedim, ürünün 3 kez uzatılmış garanti kapsamının hemen bitiminde bu arızayı vermesi beni bu düşünceye sevk etti. Şimdi müşteriyi yanıltma zihniyetinde değil sıkıntıyı hemen giderip hem müşteri memnuniyeti hem de marka itibarı. Mega fabrikaları insanları yanıltarak,reklamla olmuyor itibar.

Mehmet 633 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı12 Mayıs 2015

  Vestele teşekkür etmek istiyorum biraz sıkıntımı sert bir dille dile getirdim ancak konuyla yakından alakadar oldular ve problemi çözdüler. Tekrarı halinde yeniden takipçi olacaklarını söylediler.

 • Mehmet12 Mayıs 2015

  Firma şikayeti ilettiğim andan itibaren konuyla yakından alakadar sıkıntımızı giderdi. Vestelde teşekkür ediyorum ön yargımı kırdılar.

 • Mehmet07 Mayıs 2015

  merhaba öncelikli olarak şikayet var sitesine de teşekkür etmek istiyorum. gerekli mercilerin bize ulaşmasına aracılık ettikleri için. vestel'in Manisa merkez fabrikasında esra özay hanım hemen dönüş yaparak konuyla bizzat ilgilenip merkez fabirkadan uzman ekip yönlendireceklerini söylediler. bu yaklaşımdan memnum olduğumuzu belirtmek isterim.

 • Vestel Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön