Vestel  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Soner'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Vestel Beyaz Eşyalarım Arızalı!

3.081görüntüleme
Soner
Soner 18 Kasım 2020 14:26

2012 yılında aldığım Vestel marka ürünler daha garanti süresi dolmadan sıkıntı çıkarmaya başladı. İlk olarak çamaşır makinesi aldığım günden, bu Yana gürültülü çalışmakta. Buzdolabı garantisi dolduğu aydan sonraki ayda arıza yaptı. Servis çağırdım servis bir küçük parça için komple ana kart değişimi yapacağız dedi. Kendi imkanlarım ile o sorunu yaptırdım. 

Bulaşık makinesi aldığımdan bu Yana temiz yıkamıyor. Sürekli yarıda kesiyor. Garantisi bitmeden servise götürdüm. Yaklaşık 10 gün sonra çok şey değişmeden tekrar teslim aldım, aradan bir ay geçmeden aynı soruna devam etti. Televizyon garantisi bittiği ay içinde arıza verdi. 200 Tl tamir ücreti ödeyerek yaptırdım. 

Son olarak televizyon yine arıza yaptı, sorunun ana kart olduğunu söylediler. Sonuç olarak, Vestel tarafından genel olarak mağdur edildim. Bir markadan alınan beyaz eşyaların hepsinde sorun olması normal bir durum mudur. Her 3 yılda 5 yılda tüm eşyalarımızı yenilememiz mi gerek. Gururla yerli dedik ancak. Gururumuz incinmesi hiç hoş bir durum değil.

Vestel Logo
Vestel18 Kasım 2020 15:46

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Soner
Soner22 Kasım 2020 03:59

Benimle irtibata geçilmedi. İyi çalışmalar.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Soner
Soner27 Kasım 2020 13:33
 

Bildirimimi memnuniyete dönüştürme gibi bir durum olmadı. Göstermelik cevaplarınız sizin olsun

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler