03 Aralık
#13107409

Vestel Beın Connect Play Uygulaması Yok

Öncelikle 49ud8400 ve 55ud9200 model 4K TV'leri gururla yerli olsun diye aldık ama gördüğüm. Manzara model farkları çok olmasına rağmen ikisinde de mb130 ana kart var. İkisinde de Wi-Fi kopma ve Wi-Fi bağlanamama sorunu var. Smart uygulamalarda beIN Connect Play uygulaması yok. Digiturk Play uygulaması var ama onda da sistemi kaldırıldığı için giriş yapılamıyor. Yazılım konusunda 1 arpa boyu yol alınamıyor. Bugün teknolojik televizyon satıyorsan sattıktan sonrada müşteri geri dönüşlerini dikkate alıp yazılımlarını geliştirmem lazım.


Her yerde reklam olarak gururla yerli Vestel diye bangır bangır reklam yapmana da gerek yok. En iyi reklamı kullanıcılar yapar. Sen müşterilerinin talep ve isteklerini yerine getir. Yazılım siteni servis çalışanların dışında müşterilerine aç ve güncel talepleri de göz önünde bulundur. Bak o zaman reklamın kralı nasıl oluyor. TV'yi aldığımızdan beri bir kere bile güncelleme gelmedi. TV aşırı ısınıyor. Kumanda alıcı gözü ile kumanda Smart uygulamada bağımsız şekilde tepki vermiyor. Servis olarak bu sorunlara bir çözüm bulunuz. Öyle lafta talebiniz dikkate alınmıştır demetlerinizi artık müşteri yutmuyor. Kanmıyor. Yazılım elinizi adam akıllı birini alınız.

Zafer Zafer 696 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zafer1 g

    Kesinlikle soruna çözüm bulmuyorsunuz

  • Zafer03 Aralık

    Herkese aynı kopyala yapıştır mantığıyla cevap veriyorsunuz ama hiçbir soruna çözüm üretemiyorsunuz.

  • Vestel Temsilcisi03 Aralık

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler