21 Eylül 2013 #2023613

Vestel Bayiisi Yanlış Ürün Sattığı Halde Beni Haksız Duruma Düşürdü!

2010 yazı ortalarında Mersin Klima Merkezinden 15000 BTU Vestel klima aldım. Tam 2 yıl boyunca klimanın ısıtma ve soğutma problemleri ile ilgili servise ve aldığım bayiye şikayette bulundum. Geldiler hiçbir sorun yok diyerek gittiler. Bu olay tam 7-8 kez yaşanmıştır. En son Vestel web sayfasına şikayet yazdım. Gelip klimanın gaz basıncını, çıkış sıcaklığını ve odanın m2 olarak büyüklüğünü ölçtüler.


Bana yaptıkları açıklama klimanın bulunduğu odayı soğutacak kapasitede olmadığı ve daha büyük bir klima olması gerektiği yönündedir. Klima montajı öncesi oda için keşif yapan kendileri, klima montaj alanının seçen kendileri, klimanın montajını yapan kendileri ama haksız duruma düşürülmek istenilen benim.

Ali 260 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Ali16 Ocak 2017

    Satmış olduğunuz ürünle alakalı yorum yapacak bir şey yok aslında. Klima salonda görüntü olarak durmaktadır. Ne ısınma da ne de soğutma da hiç verim almamaktayım. Yerli olsun diye tercih ettiğim ürünle alakalı bir daha asla tercih etmeyeceğimi bilmenizi isterim.

  • Vestel Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön