26 Kasım 2015
Yorum Yap
#4280499

Vestel Ayıplı Ürün Satışı

Vestel 3d smart 42pf8575 106 ekran LED TV (42 inç) ürünü çifte eğlence, çifte ekran özellikli olduğunu resmi sayfalarında gördüm ve satın aldım. Ancak üründe böyle bir özellik yok. Şikayetimi ilettim servis geldi onlarda olmadığını tespit etti tekrar geleceğiz deyip onlar da gitti.


Capcanlı, e-mail ile Vestel'e bildirmeme rağmen halen sorunum çözülmedi. Müşteri memnuniyeti adı altında web sayfalarında manifestoları var ama hava sadece. Şimdi buraya; şunu arayın bunu yapın diyecekler. Ben hepsini yaptım.

Caner 636 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Caner'in Teşekkür Mesajı27 Kasım 2015

  Şikayetim giderildi. Teşekkür ederim.

 • Caner26 Kasım 2015

  Hepsini yaptık da sizin kafalar buna otomatik yanıt veriyor. Adam gibi çıkıp karşımıza da yanıt verin. Yerli malı alanda kabahat zaten.

 • Vestel Temsilcisi26 Kasım 2015

  Sayın özoran, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler