13 Kasım
#12960462

Vestel Arızalı Ürünleri Satıyor

Vestel’den satın aldığım buzdolabının kapağı göçüklerle evimize geldi, servis aracılığıyla kapak değişti. Yeni gelen kapak contaları dolaba oturmadığı için evin içinde kaynar su ile garip bir yöntem denendi. Elbette ki olmadı. Zemindeki laminantı bu su ile kabartan servis personeliyle ilgili de sessizliğimizi koruduk. Kulpların vida kapakları da arızalı geldiği için değiştirilmedi. Dolabımız rezil halde ve bu dolap 6.000₺ değerinde 2019 Kasım ayı itibarıyla. Aynı anda set üstü ocak gaz kaçırıyor. Gaz kaçırmama emniyeti olan cihaz 1 büyük yeni tüpü tüketmekle 2. tüpte şansını zorluyor. Bu defa tüpten müdahaleyle ölüm mücadelemize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ocağın arızasını da buzdolabı gibi gideremeyen Bodrum Turgutreis Vestel servisi, merkezden yönlendirme olmasına rağmen servis görevini sağlamamaktadır.

Toygun Toygun 1.013 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Toygun'un Teşekkür Mesajı15 Kasım

    Vestel çözüm merkezinden Seda hanım tüm gayretiyle, bildirimimizi teşekküre dönüştürme yolunda başarı sağlamıştır. Vestel’in Bodrum Turgutreis servis personellerinin bireysel çalışma adındaki vizyonsuzluğunu tasfiye edip, yine Bodrum’da bulunan profesyonel bir servis ile yaşanması normal olabilen problemi çözmeye yönelik bu süratli hareketi takdire şayendir teşekkürler.

  • Vestel Temsilcisi14 Kasım

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler