20 Ağustos 2013

Vestel Arızalı Buzdolabı Hala Değişmedi!

11 Temmuz'da aldığım Vestel marka buzdolabım 31 temmuzda arızalandı. Servisten değişim istedim değişim 6 Ağustos'ta onaylandı. Bugün ağustosun 19 oldu halen değişim gerçekleşmedi.ve ben 40 derecede 19 gündür buzdolapsız yaşamaya çalışıyoruz.


Koskoca Vestel buna çare bulamadı. Müşteri temsilcisi dolabın kargoda olduğunu söylüyor. Denizli Manisa arası 4 saatlik yol ama buzdolabı kargoya verileli 7 gün oldu halen gelmedi. Bu arada değişim istediğimde değişim olana kadar kullanmak için buzdolabı istedim ama onuda vermediler. Ramazan bayramı dahil beni 19 gündür 40 derecede mağdur ettiler.

Halit 102 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Halit24 Ağustos 2013

    buzdolabından memnunum ama servisten memnun değilim.ürün arıza yapabilir bu arızayı düzeltecek olan servis ama serviste iyi değilse bundan zararı vestel görüyor.vestel marka ürün alırken artık servisinden dolayı kafamda artık soru işareti var.

  • Vestel Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön