Vestel Arızalı Ankastre Ocak Sorunu

Selçuk Selçuk16 Mart 16:42

19.03.2019 tarihinde aldığım ve kurulumunu daha sonra yaptırdığım ankastre ocağın, alındığı tarihten bir ay sonra iki gözün ateşlemesi çalışmıyordu. Müsait olmadığımız için servisi ancak çağırdık. Gelen servis görevlisi bir ateşlemenin kırıldığını diğerinin çatlak olduğunu fakat bunları değiştirebilmek için vidaları sökmesi gerektiğini, iki vidanın sökülmediğini bu nedenle sağlam olan parçanın da kırılarak değiştirilmesi gerektiğini, bunların tamamının ücrete tabii olduğunu belirtmiştir.

Yani altı ayda bozulan, bence zaten bozuk olan ürünü, sağlam olan parçalarını da kırarak, (vida açılmadığı için Vestel bunu düşünememiş) ücret karşılığında tamir edeceklerini söylüyorlar. Yerli ürün diye tercih ettiğimiz Vestel ürün inanılmaz kalitesiz ve garantisi maalesef yok gibi. Servis hatalı ürünü ücret karşılığında yapabileceğini belirtiyor. Bu konuda Vestel yetkililerinden yardım istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Selçuk 20 Mart 15:30

Henüz Vestel firmasından tarafıma ulasan herhangi bir yetkili olmadı. Sadece size ulaşacağız mesajı geldi o kadar

Vestel Logo Vestel 16 Mart 17:00

Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler