16 Şubat 2013

Vestel Antalya'ya Uyumsuz Klima!

02 Ekim 2012 tarihinde biri 24000BTU diğeri 9000BTU 2 adet klima aldım. Bir ay sonra ısıtma modunda çalışan 9000BTU klimanın yeterince ısıtmadığını gördük. 24000BTU klima ise devamlı surette defroz yapmaya başladı ve klimanın dış ünitesi büyük bir patlama ile apartmanın 3. katından 2 kat balkonuna düştü.Hemen servis çağırdım.


Servis tarafından düşen klimam itirazlarıma ve yenilenme talebime rağmen balkon içine monte edildi.Klima daha gürültülü ve defroza devam ederek çalışmaya başladı.Yeniden çağırdığımda ise klimaların kartlarının Antalya'ya uyumsuz bir yazılımı olduğu söylendi ve kartlar değiştirildi. Düşmüş kapağı kırık Klimalar ile bir kışı üşüyerek geçirdik ve değişim hala yapılmadı.

Sezai 201 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Vestel Temsilcisi18 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimiz aranılmıştır. Konu takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Bilgilerinize... Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

 • Sezai17 Mayıs 2013

  Ne arayan var ne de soran. Derdini Marko Paşa'ya anlat diyorlar yani. Şikayetvar' a cevap gönderildi mi? gönderildi. O halde işlem tamam. Anlayış bu.

 • Sezai16 Mayıs 2013

  Aradan 7,5 ay geçmiştir, klima değişim talebim yerine getirilmemiştir. Allah tüm kullarını Vestel'den uzak tutsun diyorum başka da bir şey demiyorum.

 • Sezai18 Şubat 2013

  Arandığım doğrudur, ancak altıncı defa olduğu gibi teknik servis gönderileceği söylendi. Ben teknik servis değil ALTI kez gelen teknik servise söylediğim gibi yazılım hatası nedeniyle düşen 24000BTU'luk klimamın ve ısıtmayarak çocuğumun 3 defa hastalanmasına sebep olan 9000BTU'luk klimamın değiştirilmesini İSTİYOOORUUUM. Bu kadar basit.

 • Vestel Temsilcisi16 Şubat 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimiz aranılarak iletmiş olduğu konu hakkında görüşme yapılmıştır. Tüketicimizin başvurusu ilgili birimlere yönlendirmiş olup, konu takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön