Toplam çözüm sayısı
..
Vestel ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özlem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Vestel Android Televizyonda Görüntü Kötü

5042görüntüleme
Özlem
Özlem 06 Kasım 2021 16:00

04 kasım 2021 tarihinde Vestel 50ua9600 50 4K Android TV Gaziosmanpaşa Vestel bayisinden satın aldık. Ürün 05 kasımda servis tarafından eve ® teslim edilip kurulum yapıldı. Servis TV ayarlarını ayarlayıp gitti. Fakat TV'yi izlerken sisli bulanık ve renk netliğinde sorun var. Özellikle youtube ®.com'da çizgi filmlerde. Bu saydığım sorunlar çok daha fazla. Bugün Vestel müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım. Ürünü gelip inceleyecekler. Ürünün görüntü kalitesi kötü. Koşulsuz iade talep ediyorum.

Vestel Logo
Vestel08 Kasım 2021 14:32

Merhaba, Bildiriminiz tarafımıza ulaştı. Farklı çözüm süreçlerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm talep, destek ve önerileriniz için cozumuvar.vestel.com.tr internet sitemizden self servis çözümlere ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Kontrol etmek isterseniz linkimizi buraya bırakıyoruz: https://cozumuvar.vestel.com.tr/ Size 7/24 açık olan tüm iletişim kanallarımızı hatırlatmak isteriz Öneri, Talep ve Şikayetleriniz için bize her zaman 0 850 222 4 123 numara ile Whatsapp ve Telegram’dan yazabilirsiniz. [email protected] adresinden mail iletebilirsiniz. www.vestel.com.tr chat ekranından müşteri temsilcilerimizle canlı yazışabilirsiniz. 0 850 222 4 123 numaradan arayarak da İletişim Merkezi müşteri temsilcilerimizin güler yüzlü hizmet kalitesiyle tanışabilirsiniz. Vestel’de şikayetlerinizin çözümü tüm diğer kanallarımızda da mevcut. Vestel’le OLUR, Neden OLMASIN?

1 Yorum

Gökhan
Gökhan09 Kasım 2021 10:13
 

Yaklaşık 6 yıl önce benimde başına geldi Vestel 4 k lar hep öyle ben ertesi gün sattım eğer 4 k alacaksanız Sony veya LG alın böyle bir sorun olmaz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile