15 Ocak
#13451931

Vestel 55Ud 9300 Servis Yardımcı Olmuyor!

Uzunca bir süre birikim yaparak Vestel 55ud9300model, 140 ekran55'' TV aldım ve daha bir buçuk yıl garantisi mevcut, ekrana kumanda çarpma sonucu ekranda ölü piksel oluştu, servis geldi ve ekran değişmesi gerekiyor dendi, sadece ekran fiyatı 2600TL'imiş. Ürün satışı yapılırken ekran fiyatı bu kadar pahalı olunduğu söylenilmedi ve söylenilen rakam neredeyse yeni TV parasına kaç kez aradım, fiyatta yardımcı olun değişim yapalım ben sizin eski müşterinizim desem de yardımcı olunmadı. Servisten gelecek ekran bir yıl garanti yeni ürün alsan üç yıl garanti, nerede hak nerede adalet, satılırken koruyucu ekran dense alırdım şimdi bana koruyucu ekranda var olduğu söyleniyor.


Evimdeki çoğu ürün Vestel fakat hepsini değiştirme kararı aldık. Her şey ürünü satana kadarmış TV ye bakamaz olduk. Vestel ailesi bizi bu duruma düşürdüğü için ne söylesem azdır, her şey para olmuş. Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek.

Kadir Kadir 696 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi15 Ocak

    Merhaba, Çözüm Merkezimiz bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle en hızlı şekilde irtibata geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler