4 g
Yorum Yap
#11714435

Vestel 49Ud9300 TV'de Görüntü Ve Ses Kalitesiz!

4 Mart 2019 günü sipariş verdiğim 49ud9300 model Vestel marka TV 7 Mart günü servis tarafından getirilerek kurulumu yapıldı.tv' yi bugün inceleme fırsatım oldu. TV hakkında şunları söyleyebilirim. Ben mağazadan ıps panele sahip bir TV sipariş vermişken bana getirilen TV va panele sahip olup, renkleri çok soluk göstermekte.


HD yayınları SD yayın kalitesinde gösteriyor ki buna bir de sesteki kalitesizliği ekleyince vermiş olduğum binlerce lirayı hak etmediğini düşünüyorum. Sesler çok boğuk ve bass çok yüksek. Ses ayarlarından ne yaptımsa düzeltemedim. Kulaklık girişine harici hoparlör bağlayınca istediğim ses kalitesinin neredeyse %80ini yakaladım. Görüntü konusunda ise telefonla çekmiş olduğum UHD kalitesindenki videoları TV de oynatırken nokta nokta pembe renkler beliriyor.


TV modundayken TV ekranı HD kalitesinde net olmayan görüntü vermenin yanında sanki buğulanmış gibi bir görüntü vermekte, renkler belirgin ve canlı değil. 2009 da almış olduğum sam. G marka LED TV bile daha iyi bir görüntü sunmaktadır. Elimdeki va panele sahip olduğunu düşündüğüm Vestel TV' yi yine aynı modelin (49ud9300) ıps panel TV ile değiştirmek istiyorum. Bu model dışında 43UD9300 - 43UD9200 Ya da 49UD9200 ile de fiyat farkı tarafıma ödenmesi durumunda değişim yapmayı kabul ederim. #gururlayerli #Vestel beni mağdur etmeyeceğini düşünüyorum. Vestel ailesinden yardımlarını bekliyorum.

Olcay Olcay 686 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

 • Olcay19 s

  Hala daha arayan soran olmadı. 3 gün oldu

 • Olcay1 g

  Bu nasıl satış sonrası destektir. sikayetvar.com dan Vestel takipçikerine ve Vestel'i araştıranlara sesleniyorum. Şirket şikayetime fasafiso bir cevap verdi. Uyutma cevabı. Henüz geri dönüş yapıp sorunumla ilgilenmediler. Tv yi müşteri memnuniyetsizliği kapsamında Tüketici Hakları komisyonu aracılığı ile yasal yollardan iade edeceğim. Bu da Vestel için kara bir sayfa açacak Bir daha #gururlayerli #Vestel mi? Asla. Yerli diyoruz bağrımıza basıyoruz. Binbir türlü hile yapıyorlar. Yerli=kalitesiz, yabancı her zaman iyi ve kaliteli. Kendinizi düzeltin artık yerliciler.

 • Vestel Temsilcisi4 g

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Olcay4 g

  Şikayetime konu tv bilgileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler