13 Mayıs 2015 #3239056

Vestel 3D Smart 47Pf9090 120 Ekran Led TV Kendini Resetliyor!

Vestel 3d smart 47pf9090 120 ekran LED TV 47 inç


İnternet' den dolaşabilmek ve Smart TV cidden büyük bir problem. Smart TV özelliği hiçbir şekilde memnuniyet verici değil.


İnternet üzerinden film seyretme özelliğinin yetersizliğinden dolayı filme tıkladığımda pop-up


reklam aynı sayfada açılıyor ve film yerine reklam çıkıyor.Browser de ikinci bir sekme açılmıyor. Aynı siteden aynı filmi başka bir marka ile


denediğimde ise sorunsuz bir şekilde filmi seyredebiliyoruz. Filme


tıkladığımızda reklam diğer sekmede açılıyor, Vestel' de bu yok. Tek sayfa açılıyor ve sayfa reklama attığında yavaşlama oluyor ve bir süre sonra zorlanıp smart TV kendini resetliyor. Çoğu yerde flash player desteği istiyor.

Yalçın 3.319 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Yalçın30 Mayıs 2015

  Sayın yetkililer Yaşamış olduğum olumsuz gelişmelerden sonra çözüm merkeziniz le yapmış olduğum samimi görüşmeler beni memnun etti. Bu görüşmelerde özellikle yakın davranışından dolayı sayın Esra Özay hanımefendiye teşekkürlerimi sunarım.

 • Yalçın30 Mayıs 2015

  Sayın yetkililer Yaşamış olduğum olumsuz gelişmelerden sonra çözüm merkeziniz le yapmış olduğum samimi görüşmeler beni memnun etti. Bu görüşmelerde özellikle yakın davranışından dolayı sayın Esra Öz ay hanımefendiye teşekkürlerimi sunarım.

 • Yalçın'ın Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2015

  Sayın yetkililer Yaşamış olduğum olumsuz gelişmelerden sonra çözüm merkezinizle yapmış olduğum samimi görüşmeler beni memnun etti. Bu görüşmelerde özellikle yakın davranışından dolayı sayın Esra Özay hanımefendiye teşekkürlerimi sunarım.

 • Vestel Temsilcisi13 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön