09 Temmuz 2015

Vestel 3D Smart 42Pf817542 Led TV'de Çatlak Oluştu

106 ekran TV'nin ön panelin içinde çatlaklıklar oluştu ve tamir fiyatı 1300 TL talep edildi. Garantili olan TV kullanıcı hatası var diye garanti kapsamında yapılmıyor. Sabah ailecek evden çıkarız aksam iş dönüşünde hep beraber eve gideriz sabah hiçbir şeyi yokken TV'nin akşam eve geldiğimizde TV açtım ve bir anda çatlaklıklar oluştu, şimdi ben veya çocuk vursa tamam diyeceğim ama kimse birşey yapmadığı halde bu nasıl olur.
Aldığımız ürünü memnuniyetle alıyoruz ve aradan zaman sonra bir müdahale etmeden kullanıcı hatası dediğiniz ürünü çöpe atıyoruz.

Tarık 712 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Tarık02 Eylül 2016

  Yaptığınız yanlıştan sonra hangi yüzle reklam mesaj ı atıyorsunuz!... .

 • Tarık15 Şubat 2016

  Durmadinizzzzz.

 • Tarık15 Şubat 2016

  7/7/2015 tarihinden bugüne kadar her aramamda servisin yönlendirildiği soylediniz ne gelen oldu ne de ilgilenen, sonunda hatalı ürünü bana maal ettiniz. Bu saatten sonra ne cevremde ne de evimde Vestel kesinlikle kullanılmayacak ve alınmayacaktır... Yazıklar olsun sizin gibi köklü firmaya sattiginiz malın arkasında durmasını... ... .

 • Tarık21 Ağustos 2015

  Sonuclanmayan bir durum olduğu için kimseye teşekkür etmeye gerek yok.

 • Tarık17 Ağustos 2015

  Asuman hanım ilginizden dolayı teşekkür ederim ama herhangi bir çözüme varılmiş değil neden bukardar uzatılıyor, genel servisi yönlendiriliyor gelen yok giden yok, ne kadar basitmiş müşteri memnuniyeti dediğiniz konu... .

 • Tarık12 Ağustos 2015

  Asuman hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • Vestel Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön