10 Eylül 2013 #2003427

Vestel 3 Aydır Sebili Yapamadı!

Vestel'den aldığım su sebilim kısa süre içinde bozuldu . Bozulan su sebilimin yerine değişim istemediğimiz halde , değişim yapıldı ve büyük olan su sebilimin yerine küçük su verildi . 2-3ay geçmeden su sebilim tekrar bozuldu , teknik servise verdiğim su sebilimi teknik servis kendisinde olduğunu bilmeden , bir daha benden almaya geldi .


3 aydır su sebilim bana geri getirilmedi. Yazın bana lazım olan su sebilim, kış olmasına rağmen hala elime geçti . Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen ,bana geri dönüş yapılmadı . Koskoca firma 3 ay geçmesine rağmen sorunuma çözüm bulamadı . Ben böyle kötü bu durumla karşılaştım . 3 aydır sebilin nereye gittiğini bulamıyorlar.

Hıdır 594 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Hıdır'nin Teşekkür Mesajı18 Aralık 2014

  Para iadesi yapıldı.Sorun çözüldü.

 • Hıdır'nin Teşekkür Mesajı29 Mayıs 2014

  Sorun çözülmüştür.Ürünün parası geri alındı.

 • Hıdır15 Eylül 2013

  Garantisi bittikten sonra vestel herhalde beni arayıp mağduriyetimi gidercek 3 aydır devam eden sorun hala devam ediyor ve çözüm bulunamadı yapamayacaklarsa söylesinler ben tüketici haklarına başvurup gerekeni yapıyim.

 • Vestel Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön