20 Kasım 2015

Vestel 2,5 Aydır Buzdolabım Arızalı Her Yediğimizi Koklayarak Yiyoruz

Ben Kastamonu'nun şirin bir ilçesinde ikamet etmekteyim, bulunduğum yer 5 000 nüfuslu bir yer ve imkanlar biraz kısıtlı. Servis bize 20 km uzaklıkta ve buraya haftada 2 kez geliyorlarmış. Bir defa geldiler aldılar dolabı 3 gün sonra geri getirdiler. Bir sıkıntı olmadığı rutin bakımı yapıldığı ve 3 saat sonra kullanın dediler.


100 lira paralarını aldılar gittiler. Dolabı 5 saat sonra taktım ve hiçbir şey yok yine aynı üst soğutuyor alt soğutmuyor. Vestel üretici firmayı yüzlerce defa aradım kayıtlar oluşturdum, servis gelecek ve hala gelecek. İnanın her yediğimizi koklayarak yiyoruz bozulup atılanlar haddi hesabı yok.

Olcay 562 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Olcay11 Aralık 2015

  As Burçe ve Murat beye ilgilerinden dolayı Teşekkür ediyorum

 • Olcay'ın Teşekkür Mesajı30 Kasım 2015

  Asburçe Hanım'a İlgilerinden dolayı Teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

 • Olcay20 Kasım 2015

  10 dk önce 444 4 123 çağrı merkezinizle görüştüm, ve çok ilginç bir şey öğrendim... . Saat tarih köşeye yazdım... . Neymiş 17-11-2015 de servis gelmiş evimden dolabı almış, 3 gün test etmiş birsey yok diye rapor geçmiş size:D:D:D: çok iyi oldu bu:D hangi kimin evıne gıttıler acaba. İlginç olan benim ısmımde hiç kimse yok:D:D: bundan sonra mahkemede görüşeceğiz:

 • Vestel Temsilcisi20 Kasım 2015

  Sayın Toprak, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön