22 Nisan 2013 #1756940

Vestel 1 Haftalık Bulaşık Makinesinin Kapak Sorunu!

Geçtiğimiz ay Vestelden aldığım bulaşık makinesinin montajdan 1 hafta kadar sonra kapağının sağ tarafının daha içeride, sol tarafının dışarıda olduğunu farkettim. gelip incelediklerinde önce zeminle alakalı olduğunu söylediler, sonra zeminle ilgili olmadığını farkedip elleriyle düzeltmeye çalıştılar. olmayınca fotoğraflarını çekip fabrikaya gönderdiler.


Yaklaşık 3 hafta sonra geri dönüş yaparak, makinemi alacaklarını ve tamir edeceklerini söylediler. daha ilk taksidini bile ödemediğim makinemin kullanıcı hatası olmadığı çok açık olan bu durum karşısında değiştirilmesini talep ettim, fabrikadan böyle talimat geldiğini, değiştiremeyeceklerini söylediler. ürünün arkasında durmayan bir firma.

Sinem 468 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Sinem07 Mayıs 2013

  geçtiğimiz hafta vestelden gelen sms ile değişim talebimin onaylandığı iletildi ancak perşembe günü gelen sms.den sonra hiçbir bilgilendirilme yapılmadığı için pazartesi günü bana bırakılan telefon numarasından yetkili bir beye ulaşıp bundan sonrası için nasıl bir yol izleneceğini sorduğumda fabrika stoklarında makinanın aynı modelinin bulunmadığı için hediye çeki yada muadil bir makina ile değişim yapılabileceği bilgisini aldım. ben aramasaydım makinanın stoklarda olmadığı bilgisini ne zaman alacağım hususu hala merak konusudur. aynı gün ürünü satın aldığım bayi ile görüştüğümde sistemde değişim talebimin onaylandığını görüp ürünü elindeki aynı model makinalardan biri ile değiştirebileceğini söyleyip aynı gün aynı model bir makina gönderdi. ancak o makinada da aynı kapak probleminin olduğunu farkedip teslim almadım. bu sabah yeni bir makina getireceklerini söylediler ancak sabah arayıp ellerindeki bu modellerin tamamında aynı sorunun olduğunu söylediler. ben de müşteri hizm. arayıp muadil makinayı kabul etmek zorunda kaldım. şimdi ben, bu firmaya, üretim hatası olduğu bugün resmi ağızlardan söylenmiş olan şu durum için beni bu güne kadar haksız yere uğraştırmış olması nedeniyle dava açsam kaybetme ihtimalim var mı sizce?

 • Vestel Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimizin başvuru konusuyla ilgili süreç başlatılmıştır. Bilgilerinize sunarım. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

 • Sinem01 Mayıs 2013

  26 nisan 2013 günü bana ulaşan vestel müşteri hizmetlerindeki bayan ısrarla teknik servis hizmetinden memnun olup olmadığım konusunda bilgi almaya çalışıp, asıl derdimle ilgili yorum yapmadan "yetkililere iletilecektir"diyerek konuyu kapattı. kim olduğunu çok merak ettiğim sayın yetkililere sesleniyorum müşteri hizmetleri adı altında muhatap olduğumuz şahısların yetkisi neden bizi onlarla muhatap ediyorsunuz? yetkili kişi onlarsa neden sorunumuz çözülmüyor?

 • Sinem25 Nisan 2013

  konu ile ilgili 22 nisan 2013 günü 444 4 123 no.lu telefondan müşteri temsilcisi Doğukan Beyle görüştüm. beni bir süre telefonda beklettikten sonra, teknik servisle görüştüğünü ve montaj sırasında kapağın sağlam olduğu bilgisini aldığını ve teslimat sırasında ürünü sağlam teslim aldığıma dair belge imzaladığım için yapabilecekleri birşey olmadığını söyledi. Ürün teslimatı sırasında doğal olarak çalışıp çalışmadığını kontrol ettiğim, sağında solunda darbe-çizik var mı diye baktığım, ancak kapağı açıp tepesinden acaba düzgün monte edilmiş mi diye bakmayı akıl edemediğim için şuan ben haksız durumdayım firmaya göre. Bu tecrübe bana pahalıya mal olsa da yeni evlenmiş ve beyaz eşyalarını sıfırdan almaya başlamış biri olarak, diğer beyaz eşyalarımı Vestelden almamış olmamla teselli bulmalıyım sanırım.

 • Vestel Temsilcisi22 Nisan 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvusu konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön