19 Nisan
Yorum Yap
#10354596

Daha Vestel Almam

2 sene önce Vestel Smart 42pf7175 LED TV aldım. O zaman anlatıldığında internet olayını kablosuzda bağlanabilirsiniz diye belirtildi. Ama evime internet aldım ve görüyorum ki böyle bir şey yok. Bağlantı kurabilmek için Vestel Wi-Fi adaptörü insanlar almak lazımmış. Fiyatıda 79 TL değerinin üstünde satılıyor. Vestel markasına güvenerek alıyorlar ama bundan sonra Vestel almayacağım ve çevremde bu konuyu aktarıp almamaları için ikna edeceğim. Kandırmayın yanlış bilgide vermeyin yazık. Gururla yerli diyorsunuz ama böyle yaparak yerli değil insanlara yabancılaşıyorsunuz. Dahada Vestel almam.

Murat 707 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Nisan

    Arkadaşlar aradı sağ olsunlar ama çözüme kavuşmayan bir görüşme oldu.#vestelehayır

  • Murat19 Nisan

    Merhaba, Arkadaşlarınız beni aradılar ama açmama fırsat olmadı bir kere çaldırıp kapattılar. Anlaşılan çözüm bulmak yerine sapık gibi teli çaldırıp kapatıyorsunuz. Acil çözüm bulmasını istiyorum.

  • Vestel Temsilcisi19 Nisan

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları