24 Aralık 2014

Vestel Yok Olan Skype Desteği!

Yerli malı ürün kullanmak adına Skype kamerası ile birlikte aldığım Vestel Smart TV'nin Skype desteği birden kayboldu. Skype web sitesindeki açıklamaya göre Vestel firması Skype firmasının Smart TV uygulamasının güncellenmesini kabul etmeyen ender üreticilerden olduğu için bu hizmet Vestel Smart televizyonlarından kaldırılmış durumda.

Elim kolum kırılaydı da Vestel markasının yanından geçmeseydim! Dünya markaları varken hala Avrupa fasoncusu bir firma olmaktan sıyrılamamış Vestel firmasının ürününü aldığım güne pişmanım! Bundan sonraki misyonum başta çalışmakta olduğum firma (27.000 kişi) olmak üzere her yerde herkese Vestel ürünü kullanmamaları yönünde telkinde bulunmak.

Kemal 1.307 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Kemal 25 Mart 2015

  Sorunumu çözmek yerine laf dolandıran Vestel'den ürünümün bedelini ödemesi talebim hala devam etmekte. Vestel firması bu talebim ile ilgili hiçbir geri dönüş yapmadı. Vestel firmasına vermiş olduğum para tüm Vestel ailesine haram olsun. En sevdikleriniz acılar içinde sürünerek gözünüzün önünde ağır ağır sürünerek ölür inşallah. Ömrünüz boyunca gün yüzü görmemeniz, sefalet çekmeniz, hastalıklarla boğuşmanız, işsiz kalmanız için Allah'a dua ediyorum. Yuvalarınıza ateş düşer inşallah.

 • Kemal 25 Aralık 2014

  Vestel firması mağduriyetimin çözülmesi yerine suçu Skype firmasına atmayı yeğledi. Müşteri temsilcisinin yorumu Vestel'in Skype desteği var iken Skype'ın Vestel'den bu desteği çektiği yönünde idi. LG, Samsung, Sony Eurasia, Panasonic gibi dünya markaları Skype hizmetini vermeye devam ederken Skype güncellemesini kabul etmeyen Vestel hala bu hizmeti veremeyecek kadar aciz durumda. Vestel ısrarla vakayı kapatmak istiyor ama benim problemim çözülmedi.

 • Vestel Temsilcisi24 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön