03 Ağustos 2015

Vestel Yetkili Servisinin Duyarsızlığı.

Garanti süresi bitmiş olan klima arızası için Vestel yetkili servisini aradım, gelen yetkili parça değişmesi gerektiği, en geç 3-5 gün içerisinde sorunun halledileceğini söyleyerek klimayı götürdü bir hafta sonra servisi aradığımda, bana klima parçasının değişmesine gerek olmadığı tamir işleminin bittiğini 1-2 gün içerisinde montaj yapılacağını söylediler ve nihayetinde 10 gün sonra 31.07.2015 günü saat: 14:00'de tamir edildiği söylenerek montajını yaptılar ancak iki gün geçmeden 02.08.2015 günü saat: 06.00 sıralarında klima yine aynı arızayı verdi.

Mersin sıcağında yetkili servis resmen benimle dalga geçmektedir. Bunu Vestel'e ilettim ancak onlardan da ses yok, Vestel müşteri memnuniyeti bu.

Orhan 582 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 25 Ağustos 2015

    Vestel çözüm merkezinden arayan Zuhal Hanım'ın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum.

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı25 Ağustos 2015

    Yetkili servis ile ilgili yaşamış olduğum sorun esnasında Vestel Çözüm Merkezinden beni arayan Zuhal Hanım'ın göstermiş olduğu yakın ilgiye teşekkür ediyorum.

  • Vestel Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön