30 Mayıs 2013

Vestel Yetkili Servis Klimamı Geri Getirmiyor!

Sorunum geçen sene Haziran ayında aldığım ComfortPlus(9) klimanın iç ünitesindeki cross fanin ısıtma esnasında tıkırtı sesi çıkarmaya başlaması ile başladı.06/05'de çağrı merkezinden açılan kayıt sonrasında, eve gelen yetkilinin klimayı sökmekte yetersiz kalması üzerine; iç ünite parça değişim amacıyla götürüldü.

Sonrasında, servisten klimanın akıbetine ilişkin geri dönüş olmayınca,24/05'de çağrı merkezi aracılığı ile görüşmeyi başardığım servis, 25/05'de klimayı monte edeceğini belirtmesine karşın; taahhütünü yerine getirmedi (ne geldi ne de aradı).Halen de tarafıma hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı.Çağrı merkezini bugün aradığımda ise şikayet kaydının halen çözülmediğini öğrendim.

Recep 72 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvuru konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için; Vestel Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi [email protected] mail adresine, www.vestel.com.tr internet sitemizde “Destek”bölümünde "Bize Yazın" alanından ya da 44 44 123 numaralı danışma merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön