Vestel Yetkili Servis Bulamıyorum!

Ahmet D. |

Vestel yazar kasa kullanıcısıyım. Adres değişikliğinden dolayı Kahramanmaraş'ta servis aradım yok. En yakın komşu ile gitmem gerekiyormuş. Çin ürünlerinin bile servisi varken. Vestel'in bu konudaki açıklamasını çok merak ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Bulamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  03 Temmuz
  09:37

  sn yetkili bekliyoruz:K.Maraşta servis varmı yokmu.

 • Ahmet D.
  01 Temmuz
  11:12

  tüm cihazlarım vestel gibi deyişim zamanı geldi yenilerini alırken;tek tercihim olan vesteli artık düşüneceğimi zannetmiyorum

 • Ahmet D.
  01 Temmuz
  11:08

  şikayetim ile ilgili arandım. Kahramanmaraş ta servisimiz var tlf numarası şudur arayın olumsuzluk olur ise beni tekrar arayın diye hanımefendi ismini verdi servisimiz diye verilen numara biz yazar kasaya bakmıyoruz diyor.Beni arayın diyen hanımefendi telefonumuza çıkmıyor. sonuç olarak 44 44 123 numaralı danışma merkezi ile yaptığımız görüşmelerde servis hem var hem yok.

 • 27 Haziran
  18:02

  Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvuru konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için; Vestel Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi tuketicihizmetleri@vestel.com.tr mail adresine, www.vestel.com.tr internet sitemizde “Destek”bölümünde "Bize Yazın" alanından ya da 44 44 123 numaralı danışma merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü