Kaan B. Teşekkür Mesajı

Süreç çok sancılı da olsa sonuçlandı. Merkez servis teknisyeni Hüseyin bey beklediğimin üstünde bir performansla ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyorum. Süreçte sürekli telefonla geri dönen-ilgilenen
Asburçe hanım, feride hanım ve murat beye de ayrıca teşekkür ediyorum.

Vestel Yanlış ve Arızalı Ürün Gönderimi...

Kaan B. |

3 Kasım günü Vestel bayisinden 55fa9000 sipariş ettim. 10 gün sonra tekrar tekrar aramalarım ve ısrarlarımdan sonra benim istediğim cihazla alakası olmayan, istediğim modeldeki özelliklerle hiç biri tutmayan 55ua8900 gönderildi. Ürün Esenyurt depodan geldi. Gelen ürün arızalı ve sürekli kapanıyor.

Bu durumu bana bir televizyonu 10 günde gönderemeyen bayi biliyor, defalarca aradığım müşteri hizmetleri biliyor, Manisa genel merkezdeki bayi kanalı çalışanı İ**** hanım biliyor ve hiç kimse bir şey yapmıyor. Evime defalarca gelen sorunu çözemeyen Vestel Koçkurşun servisindeki teknisyen çocuk arızayı yapmadan gidiyor ve ertesi gün tekrar arayıp çağırınca el terminalinden arayıp beni tehdit ediyor.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan B.
  11 Aralık
  17:24

  #Gururla kullanıyorum. #GururlaVestel.

 • Kaan B.
  11 Aralık
  17:23

  Süreç çok sancılı da olsa sonuçlandı. Merkez servis teknisyeni Hüseyin bey beklediğimin üstünde bir performansla ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyorum. Süreçte sürekli telefonla geri dönen-ilgilenen
  Asburçe hanım, feride hanım ve murat beye de ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Kaan B.
  30 Kasım
  19:01

  Anlamıyorum; bu kadar süreç boyunca talebim makul görülürken, şimdi bayi zorlamamızla yapıyo, bakın size güzellik yapıyoruz gibi bir üsluba döndü olay anlayabilmiş değilim. Müşteri talep ederken iyi, talebi gerçekleştirileceği zaman size kıyak yapıyoruz haberiniz olsun tribi. Bu kadar gün bu tribe maruz kalmayıp iş olmaya gelince "Uzatma işte yapıyoruz ne gerekiyosa tavrı... " Müşteri olarak şamaroğlanına döndüğüm bu süreçte; yaşadıklarıma rağmen, kullanılan komponentler, panel kalitesi, renk yoğunluğu ve pixellence özelliği; "Gururla yerli" dedirtiyor. Ama ne yazık ki fabrikada üretim bandından çok iyi bir ürün çıkartabilmek, çok iyi marka olabilmeye yetmiyor.

 • Kaan B.
  30 Kasım
  18:55

  Saat 18.50
  Vestelden aradılar.
  Bayi değişimi kabul etmişmiş. (Sanki ben tüketici olarak mağdur değilim, sanki şirket bana sırf hediye olsun diye yapıyormuş gibi bir üslupla; "Siz cihazı götürün, teslim edin, şöyle yapın, böyle yapın, gibi direktiflerle (3bin küsur liralık bir cihazı servis kontrolü olmadan teslim edeceğim, başka bi modelini teslim alacağım, ben teslim ettikten sonra adam bana bozuk getirmişsin dese, kanıtlayabileceğim bi delil, adam bana stoktan yine arızalı ürün, ölü pikselli ürün verse yine aynı şekilde,...) bi yönlendirme almış oldum. Bunun makul olmadığını, teknisyenin teslim alması ve teknisyenin kurması talebimi ilettim. Şimdi netice bekliyorum.

 • Kaan B.
  30 Kasım
  11:28

  27'sinde yaptığım görüşmenin ardından, size yarın mutlaka dönücem diyen yetkili, bugün ayın 30'u ve öğlen olmuş olmasına rağmen hala dönüş yapmadı. Görün Vestel'în ne kadar ilgili olduğunu...

 • Kaan B.
  27 Kasım
  11:31

  Sorunun çözümü konusunda hiçbir gelişme olmadı. Hala bekliyorum.

 • Kaan B.
  25 Kasım
  13:20

  Hepsi birbirinin aynı olan mesajlardan atmışsınız yine... Ben hiçbir geri dönüş almadım ve bekliyorum. Lütfen ezberden mesaj yazmayı bırakın ve çözüm adına bir şey söyleyin bana...

 • 24 Kasım
  09:32

  Sayın Battal,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ

 • Kaan B.
  23 Kasım
  23:01

  Bu durumdan sonra müşteri hizmetlerinden başka bir servis yönlendirmesini istiyorum ve gelen yeni serviste problemi çözemiyor. Şuan evimde bozuk televizyon (benim istemediğim model bi cihaz) ve Vestel teknisyeni bi düşmanım var artık. vestel'in gerekli formasyonla donatamadığı bi servis teknisyenini vurup hapse giricek olma ihtimalim yüzünden televizyonun bozuk olması durumunu önemsemiyorum artık.
  Mevcut pozisyonda Vestel diğer müşterileriyle ilgilenebilir; sanırım benim ihtiyacım kalmayacak...