Mustafa B. Teşekkür Mesajı

Merhabalar Sorunumu en kısa sürede çözen Vestel firması ve Vestel yetkili servisine çok teşekür ederim bundan sonra ilgilerinden dolayı Vestel tebrik ediyorum

Vestel Yanlış Gönderilen Ürün!

Mustafa B. |

25.06.2012 tarihinde Vestel v. s. t d. 42 p f 6113 42" TV aldım 09.03.2013 tarihinde televizyonumun arızadan değişime gitti problem çıkmadı aynı modelden televizyon geldi. 13.07.2013 tarihinde televizyonum tekrar arızadan değişime gitti fakat bu sefer televizyonumun alt modeli geldi. Televizyonum 42 p f 6113 bana gelen model ise 42 p f 6022 ben bu konuda yanıltıldığımı hissediyorum.

Ben Vestel firmasından şikayetçiyim, zorla insanları kendilerinden soğutuyorlar farklı markalara yönlendiriyorlar. Bu konuda ne yapmam gerekiyorsa yapacağım gerekirse mahkemeye başvuracağım. Bir dahada kimseye Vestel tercih ettirmem servis olarak memnunum ama firmadan memnun değilim.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  30 Mayıs
  15:37

  Sorunumu çözdüklerinden dolayı çok memnunum

 • Mustafa B.
  30 Mayıs
  15:35

  Merhabalar Sorunumu en kısa sürede çözen Vestel firması ve Vestel yetkili servisine çok teşekür ederim bundan sonra ilgilerinden dolayı Vestel tebrik ediyorum

 • 02 Mayıs
  09:17

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ