Vestel Wifi Özellikli Bir TV Aldım Fakat Wifi Yok!

Halil K. |

Vestel'den wifi özellikli diye anlatılan bir televizyon aldım televizyon gönderildi kuruldu ben wifi özelliğini denemek istedim kurulum yapan teknik servis bana televizyonun wifi özelliğinin olmadığını kablolu internet özelliğine sahip olmadığını garantiyi imzaladığını iade alamayacağını bayiye gidip durumu anlatmam istendi. Bayiye gittiğimde satıcı bana böyle bir özelliği anlattığını hatırlamadığını fatura düzenlendiği için bir şey yapamayacağını söyledi. Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yazılım - Program Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil K.
  07 Ocak
  15:39

  Vestel'den wifi özellikli diye anlatılan bir televizyon aldım televizyon gönderildi kuruldu ben wifi özelliğini denemek istedim kurulum yapan teknik servis bana televizyonun wifi özelliğinin olmadığını kablolu internet özelliğine sahip olmadığını garantiyi imzaladığını iade alamayacağını bayiye gidip durumu anlatmam istendi bayiye gittiğimde satıcı bana böyle bir özelliği anlattığını hatırlamadığını fatura düzenlendiği için bir şey yapamayacağını söyledi mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini talep ediyorum

 • 06 Ocak
  09:07

  Sayın Karaoğlan,
  Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ